euheAgnieszka postanowiła zmienić zawód, teraz pracuje w szpitalu. Bartłomiej postawił na specjalizację neurologiczną i otworzył własny gabinet. Patrycja zdobytą wiedzę wykorzystuje każdego dnia, zajmując się zaopatrzeniem medycznym. Wszystkich łączy jedna uczelnia, która dała im solidną bazę i umiejętności, niezbędne do dalszego rozwoju zawodowego.
euhePrzebudowa i rozbudowa infrastruktury dydaktycznej, poprzez utworzenie Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej zapewni lepsze warunki kształcenia praktycznego studentów Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.
logo uwm 2018Rektor i Senat Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego mają przyjemność zaprosić 4 czerwca (poniedziałek) na Święto Uniwersytetu. Uroczystość rozpocznie się o godz. 11.00 w Centrum Konferencyjnym UWM
logo uwm 2018Nie wiesz jak rozwinąć swoją karierę? Przyjdź 15 marca na Wydział Nauk Technicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. To właśnie tam odbędą się tegoroczne Targi Pracy - jedne z największych targów pracy, praktyk i staży w Polsce. Jedyne organizowane przez studentów dla studentów i absolwentów. W Olsztynie czekać na Ciebie będzie ponad 14 firm z Olsztyna, w tym Kolster Spółka Akcyjna, spółka ERKO i Alkaz Sp z. o.o. Dodatkowo na scenie będziesz mógł posłuchać osób pracujących w największych firmach w całym regionie. Nie zastanawiaj się, tylko zaznacz w swoim kalendarzu, że 25-27 maja zrobisz wielki krok w kierunku realizacji swoich zawodowych marzeń!
logo uwm 201821 lutego na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie odbędzie się Dzień Języka Ojczystego. Organizatorem imprezy jest Instytut Polonistyki i Logopedii. Uczelnia organizuje wydarzenie z myślą o studentach oraz uczniach szkół średnich. W programie, m. in. dyktando, spotkania z dziennikarzami oraz obcokrajowcami, którzy mieszkają na co dzień w Polsce.
logo uwmW tegorocznej ogólnopolskiej akcji Noc Biologów wezmą udział pracownicy i studenci Wydziału Biologii i Biotechnologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Jest to kolejna, akcja promująca wiedzę biologiczną w popularnonaukowej formie i nawiązująca do edukacji pozaformalnej. Impreza naukowa, skierowana jest zarówno do dzieci przedszkolnych, młodzieży szkolnej jak i do osób dorosłych z miasta Olsztyna, regionu (województwa warmińsko-mazurskiego) jak i do powiatów z północnego Mazowsza.
wnos UWMW Polsce brakuje specjalistów z zakresu inżynierii środowiska. Zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowaną kadrę jest tak duże, że często musimy korzystać z usług inżynierów zza granicy. Absolwenci kierunku Inżynieria Środowiska nie narzekają i nie będą narzekać na bezrobocie. Dla absolwenta tego kierunku praca w zawodzie wiąże się z atrakcyjnymi zarobkami.
logo uwm noweJuż 23 marca w czwartek odbędą się Dni Otwarte Wydziału Nauk o Środowisku Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. To już czwarta edycja imprezy, która jest organizowana przez pracowników i studentów z myślą o uczniach szkół ponadgimnazjalnych, a w szczególności tegorocznych maturzystów.
Juwenalia zwane Kortowiadą odbędą się dniach 18-22 maja. Przez pięć dni miasto Olsztyn przejmą studenci, którzy będą imprezować jak co roku w miasteczku akademickim
Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Koncerty zaproszonych gwiazd na górce kortowskiej i na terenie kampusu to najlepsze atrakcje studenckiego wydarzenia.

W ramach dni studenckich zaplanowano między innymi:
Paradę Studentów, coroczne wybory Miss Wenus, Bój Akademików, Bój Wydziałów, mecz fresbee, bieg przejałowy oraz wiele innych!

Głównymi gwiazdami Kortowiady będą:
  • Luxturpeda
  • Lady Pank
Wystąpią również: Łąki-Łan, Gooral z Zespołem Pieśni i Tańca Kortowo, formacja Transsexdisco, która pochodzi z Olsztyna.
Na górce kortowskiej pojawi się też Natalia Nykiel.
Szczegóły wydarzenia, daty koncertów oraz bieżące informacje znajdziecie na Facebooku Kortowiady.
Święto w Olsztyńskiej Szkole WyższejZapraszamy na jedyne i wyjątkowe dla społeczności akademickiej OSW Święto patrona uczelni - Święto Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego. W programie wiele atrakcji, ale przede wszystkim prezentacja Wydziału Zdrowia Publicznego i wręczenie odznaczeń przyjaciół Uczelni! Zapraszamy już dzisiaj do OSW w dniu 19 marca 2016 r.
elblag euh e uczelnia 146771Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna, Kaliningradzka filia „Międzynarodowego Uniwersytetu w Moskwie”, Gdański Uniwersytet Medyczny, Akademia Pomorska w Słupsku, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie oraz Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie mają zaszczyt zaprosić na Konferencję z udziałem Gości zagranicznych pt. „Bezpieczeństwo systemu udzielania i odbierania świadczeń zdrowotnych, społecznych i edukacyjnych – aktualne wyzwania”, która odbędzie się w dniach 20-21.11.2015 r. w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej (Elbląg ul. Lotnicza 2).
W dniach 10-11 kwietnia 2015 roku w Expo Arenie w Ostródzie odbędzie się I edycja targów Arena Rozwoju. Jest to nowe wydarzenie w kalendarzu Expo Areny, łączące w sobie Targi Pracy z Targami Edukacji.
Chyba każdy człowiek na ziemi chce wiedzieć, skąd pochodzi, jaka jest historia jego rodziny i miejsca w którym się urodził. To wszystko co nas otacza, to co stworzył człowiek albo przyczynił się w jakiś sposób do powstania czegoś na świecie, nazywamy kulturą. Kultura może być pojmowana na wiele sposobów. Ma wiele różnorodnych i nawet czasem sprzecznych definicji i dla każdego człowieka na ziemi znaczy coś innego.

Dużo osób wie jak trudno jest znaleźć pracę, szczególnie w dziale IT. Poszukiwania wydają się nie mieć końca, a ty już straciłeś wszelkie nadzieje na pracę w wymarzonym zawodzie? Uniwersytet Warmińsko- Mazurski w Olsztynie zaprasza, zatem wszystkich zainteresowanych na targi pracy – Future3, które już po raz trzeci odbędą się w Gdańsku.
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w ElbląguAkademickie Biuro Karier przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu, zaprasza wszystkich studentów oraz absolwentów na „Dni Kariery", które odbędą się 4 kwietnia 2014 w budynku przy al. Grunwaldzkiej 137 w godzinach 11:30 – 13:30.
Olsztyńska Szkoła Wyższa im. J. RusieckiegoOlsztyńska Szkoła Wyższa im. Józefa Rusieckiego zaprasza na kolejną edycję "Nowoczesnej Giełdy Pracy", która odbędzie się 11 kwietnia 2014 r. o godz. 10.00.
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w OlsztynieWydziału Nauk Medycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie został wpisany na listę ośrodków akredytowanych w USA kształcących na kierunkach medycznych. To ogromny sukces, jeśli weźmiemy pod uwagę, że pierwsi absolwenci dopiero w tym roku opuszczą uczelniane mury.
euhe10 stycznia podczas konferencji "Żuławy Wiślane – szanse i bariery rozwoju w perspektywie interdyscyplinarnej", za której organizacją stała Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna i Lions Club Elbląg, podpisana została umowa o współpracy z Elbląską Izbą Gospodarczą.
Biuro Karier OSW zaprasza do udziału w V Nowoczesnej Giełdzie Pracy, która odbędzie się w dniach 12-13 kwietnia 2013 roku w godz. 10.00-15.00 w Olsztyńskiej Szkole Wyższej im. Józefa Rusieckiego w Olsztynie przy ul. Bydgoskiej 33.
imagesJak co roku, w imieniny Józefa, patrona Olsztyńskiej Szkoły Wyższej odbędzie się Święto Uczelni. Jest to już tradycyjne święto, na które zostali zaproszeni przedstawiciele miejscowych władz, politycy i szefowie współpracujących z uczelnią instytucji.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->