elblag euh e uczelnia 146771Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna, Kaliningradzka filia „Międzynarodowego Uniwersytetu w Moskwie”, Gdański Uniwersytet Medyczny, Akademia Pomorska w Słupsku, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie oraz Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie mają zaszczyt zaprosić na Konferencję z udziałem Gości zagranicznych pt. „Bezpieczeństwo systemu udzielania i odbierania świadczeń zdrowotnych, społecznych i edukacyjnych – aktualne wyzwania”, która odbędzie się w dniach 20-21.11.2015 r. w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej (Elbląg ul. Lotnicza 2).

Podejmując zagadnienia bezpieczeństwa systemu udzielania i odbierania świadczeń zdrowotnych, społecznych i edukacyjnych Organizatorzy mają nadzieję na wymianę myśli, refleksji i doświadczeń, zarówno ze strony teoretyków, działających w obszarze edukacji, profilaktyki, lecznictwa, opieki długoterminowej, jak i praktyków, tj. pielęgniarek, położnych, rehabilitantów, dietetyków, lekarzy, farmaceutów, socjologów, psychologów, pedagogów, którzy w codziennej pracy doświadczają konieczności ciągłego podnoszenia jakości swoich świadczeń na rzecz bezpiecznego wykonywania funkcji zawodowych.

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną. Organizatorzy uprzejmie proszą o przesłanie mailem karty potwierdzenia udziału w Konferencji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 15 września 2015.

Więcej informacji na stronie http://www.euh-e.edu.pl/

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->