logo uwm 2018Nie wiesz jak rozwinąć swoją karierę? Przyjdź 15 marca na Wydział Nauk Technicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. To właśnie tam odbędą się tegoroczne Targi Pracy - jedne z największych targów pracy, praktyk i staży w Polsce. Jedyne organizowane przez studentów dla studentów i absolwentów. W Olsztynie czekać na Ciebie będzie ponad 14 firm z Olsztyna, w tym Kolster Spółka Akcyjna, spółka ERKO i Alkaz Sp z. o.o. Dodatkowo na scenie będziesz mógł posłuchać osób pracujących w największych firmach w całym regionie. Nie zastanawiaj się, tylko zaznacz w swoim kalendarzu, że 25-27 maja zrobisz wielki krok w kierunku realizacji swoich zawodowych marzeń!

Celem jest zapoznanie studentów z profilem działalności firm produkcyjnych z regionu oraz ułatwienie im nawiązania kontaktu z przedstawicielami firm. Firmy przedstawią profile działalności, aktualne oferty pracy, oferty staży. Tegoroczna edycja targów pracy rozpocznie się w piątek 25 maja w godzinach 9.00 do 14.00 na Wydziale Nauk Technicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie i potrwa przez cały weekend.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy plan na weekend:

26 maja (sobota) w Centrum Symulacji Medycznych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego UWM (ul. Warszawska) odbędą się I Studenckie Zawody Symulacji Medycznych CM UWM. Organizatorem jest Studenckie Koło Medycyny Ratunkowej UWM.

W trakcie zawodów studenci sprawdzą oraz utrwalą swoje umiejętności kliniczne zdobyte podczas zajęć dydaktycznych w sytuacji podwyższonego stresu, rywalizując między sobą w myśl zasady „fair play”. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie organizowane w otwartym w tym roku Centrum Symulacji Medycznych. Spośród trzyosobowych drużyn startujących w dwóch kategoriach (kategoria I – lekarski I-III oraz ratownictwo I; kategoria II – lekarski IV-VI oraz ratownictwo II-III) zostanie wyłonionych 6 najlepszych drużyn (18 osób). W zawodach startować będzie 63 uczestników - studentów kierunku lekarskiego (polskiego, a także English Division) oraz ratownictwo medyczne.

27 maja (niedziela) Katedra Hodowli Koni i Jeździectwa UWM oraz Klub Sportowy AZS UWM zapraszają na Regionalne Zawody Jeździeckie. Zawodnicy będą walczyć w skokach przez przeszkody o Memoriał doc. St. Wadowskiego oraz Puchar Związku Trakeńskiego w Polsce. Zawody rozgrywane zostaną w Ośrodku Jeździeckim w Kortowie, ul. Słoneczna 51A.

Program zawodów:
Niedziela 27.05.2018 rozpoczęcie konkursów o godz. 10.00
Konkurs nr 0 kl. mini LL (do 50cm) – z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
Konkurs nr 1 kl. LL (do 90cm)– z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
Konkurs nr 2 kl. L – dwufazowy art.274.5.3
Konkurs nr 3 kl. P - zwykły art. 238.2.1 o puchar Dziekana Wydziału Bioinżynierii Zwierząt prof. Urszuli Czarnik.
Konkurs nr 4 kl. N – zwykły z I rozgrywką art. 238.2.2 Memoriał doc. Wadowskiego o puchar Rektora UWM w Olsztynie prof. Ryszarda Góreckiego.
Konkurs nr 5 kl. N – zwykły art. 238.2.1 o nazwie „oczko do klasy sportowej”
Konkurs nr 6 kl. C – zwykły art. 238.2.1 (minimalna liczba zawodników 4)

Wstęp na wszystkie wydarzenia Targów Pracy jest wolny, natomiast więcej informacji odnośnie firm, które przedstawią swoją ofertę znajdziecie na stronie internetowej targów.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->